קידום ספרים באמזון

אחד הסופרים המוכשרים שעובדים איתי הוציא ספר באמזון, ואף שכר עבורו שירותי קידום ספרים באמזון. לכשעצמו, הקידום היה טוב והספר נמכר בעותקים רבים. אמ-מה? בניכוי התשלום למקדמי הספר, הסכום יצא… שלילי. כלומר, למרות המכירות הרבות, הדירוגים הגבוהים והמחמאות, הסופר בעצם הפסיד כסף על מהלך הקידום. מעבר לכך, בתום הקידום הספר צלל למעמקי אמזון, ובמשך תקופה ארוכה מאוד לא נמכר כלל.

מדכא? נכון, אבל אפשר גם אחרת. 

בארבעת השיעורים הקריטיים הבאים הסופר ילמד (יחד אתכם) כיצד לקדם את הספר בכוחות עצמו, למרות שהוא לא מגדיר את עצמו כמומחה אינטרנט. זה יקרה ללא עזרה מקצועית יקרה, באופן שכן מאפשר להרוויח כסף מקמפיין הקידום.

מעבר לכך, הוא ילמד כיצד לשמור על הספר "חי" ונמכר במשך תקופה ארוכה אחרי הקידום, וכיצד להפוך אותו להכנסה קבועה.אתם מוזמנים להצטרף, ללמוד, וליישם על הספר שלכם.

​קידום ספרים באמזון – כך הוא עשה זאת בעצמו:​​

קידום ספרים באמזון – שיעור בסיסי: בניית המעטפת השיווקית

הקדמה חשובה ביותר. למה הספר שלו (וגם שלכם, האמת) לא נמכר? מהם המרכיבים השיווקיים החשובים שחסרים לו? מה כן צריך לעשות, ומה אסור לעשות? לפני שחושבים אפילו לקדם את הספר באמזון, חייבים לבנות לו מעטפת שיווקית מתאימה – אחרת שום דבר לא יעבוד.

לינק לאתר שמאפשר יצירת תיאורים "יפים" לספר

לינק לאתר שמרכז את מילות החיפוש ה"מיוחדות" באמזון

ועכשיו: להדרכה המלאה של קידום ספרים באמזון

ספויילר: בסוף התהליך, לאחר שמירון עבר את שלושת השיעורים שלפניכם ועשה את כל הפעולות בעצמו,הספר שלו נמכר  מיידית במאות יחידות, ו"הרוויח עבורו" כמה אלפי ש"ח. זה רווח אמיתי שנשאר אצלו בכיס, בלי צורך לשלם ממנו לאנשים נוספים. מעבר לכך, הספר ממשיך להימכר בקביעות לאורך זמן, ולייצר עבורו הכנסה פאסיבית נחמדה.

אני יודע שעבדתם כל כך קשה על הכתיבה, העריכה, התרגום וההפקה לאמזון. סביר שגם השקעתם סכומים אדירים בתהליך. חבל שכל העבודה הזאת תרד לטמיון, בגלל שהספר לא משווק נכון. 

כמה תרוויחו?

מקדמי ספרים מקצועיים באמזון גובים (ובצדק מבחינתם) 3,000, 4,000, ולפעמים גם 6,000 ש"ח. אלה סכומים שממש לא בטוח שיחזרו במהלך הקמפיין – אבל עכשיו אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם, ולשמור לעצמכם את כל הכסף.

אם יש לכם ספר ותיק באמזון, ספר שכבר כמעט לא נמכר, אתם חייבים לראות את השיעורים הבאים. הפעולות שתנקטו בעצמכם יעשו את ההבדל בין כמעט אפס מכירות – לבין מכירות בשפע והכנסה לאורך זמן.   

השיעורים שמחכים לכם:

בניית קמפיין מתמשך בתוך אמזון (שיעור 1)

סוף מעשה במחשבה תחילה, ולכן הרבה לפני שעושים קמפיין קידום מאסיבי באמזון – יש לחשוב על היום שאחריו. חייבים להכין את הקרקע להמשך הדרך, כדי שהספר ימשיך להימכר באופן אורגני ופאסיבי גם כשה"בום" של הקידום יעבור.

הדרך הזולה, הקלה והבטוחה ביותר להשיג מכירות קבועות באמזון היא באמצעות פרסום בתוך אמזון עצמה. בשיעור הזה נלמד כיצד לפרסם מודעות כאלה בתוך אמזון, הן ברמה הטכנית והן ברמה השיווקית: מה לכתוב, איך לכתוב, כמה כסף לשלם, ואיך לטרגט את המודעות נכון. 

יצירת קמפיין קידום מאסיבי (שיעור 2)

התוצאות של המודעות מגיעות בעצלתיים, ומאחורי הקלעים כל הברווזים מסתדרים בשורה ומתכוננים למסע האמיץ לצמרת אמזון.

בינתיים, הסופר מתכונן לביצוע הפעולות לקמפיין הגדול, ל"בום", ובפעם הראשונה – בעצמו. זה דורש ממנו מספר פעולות, שעיקרן רכישת פרסום באתרים שאינם אמזון. זה לא כל כך שונה מקניות באיביי או בעלי אקספרס, אלא שיש כאן חשיבות רבה לסוג האתרים ולתזמון. ואז… מתרחש הקסם בלחיצה אחת גורלית על כפתור.

תוצאות והמשך הדרך (שיעור 3)

השלב השלישי והמכריע בתכנית השיווק שלנו מתבצע באישון לילה, על ידי הסופר בעצמו. ימים ספורים לאחר מכן, כשרוב האבק כבר שקע, הוא מדווח על התוצאות המפתיעות. הן הגיעו כמעט מיידית, והמשיכו לפחות עוד חודש קדימה.

מקדמי ספרים מקצועיים יגבו (ובצדק) אפילו 6,000 ש"ח עבור השירותים שלהם. אבל עכשיו תוכלו לקדם את הספר בעצמכם, בלי להתחייב לאף אחד, בלי לשלם לאף אחד, פעם אחר פעם, לכמה ספרים שתרצו, במחיר השקה חד פעמי של 499 ש"ח בלבד.

למה שהספר שלכם יטבע באוקיינוס של אמזון? הצילו אותו עכשיו, ושמרו את כל הרווחים אצלכם.

לרכישת הקורס המלא* יש ללחוץ כאן

*חשוב: הדרכת קידום ספרים לאמזון נוספה אל האוצר, כך שאם כבר יש לך מפתח לאוצר אין צורך לרכוש אותה בנפרד, היא מחכה לך (יחד עם 70 הדרכות נוספות) בתיבת השיווק.