הוצאה לאור בבית העורכים

את בית העורכים הקמתי כי חיפשתי הוצאה לאור שתכבד אותי כסופר. הוצאה לאור שתשים דגש על מצוינות, על עזרה לסופרים למיצוי הפוטנציאל והכישרון שלהם. הוצאה לאור כזו לא מצאתי. אז, כדרכי, הקמתי אחת. לשמחתי, כבר בשנה הראשונה לקיומה היא הכניסה 5 ספרים שנערכו אצלה לרשימת 100 הספרים האהובים בעברית, כמעט יותר מכל הוצאה אחרת.

בבית העורכים אנחנו מתייחסים לספר שלך לא כ"עוד ספר", אלא כ"ה-ספר". והעריכה הספרותית המיוחדת והמעצימה, אותה אפשר לקבל רק בבית העורכים, נועדה להבטיח את זה. היא תדאג לכך שמי שיתחילו לקרוא את הספר שלך לא יוכלו להפסיק וירגישו צורך אמיתי לקנות דווקא אותו.

​העריכה הזו תקפיד על כך שגם שאר הספר יעמוד בסטנדרטים של הפתיחה. הוא ירגש יותר, ירתק יותר, ויחייב את הקוראים להמשיך ולדהור על המילים שלך לקראת השיא. ואז גם להמליץ עליו.

ניהול אומנותי ייחודי 

זו ההוצאה היחידה בישראל בה מנהל אומנותי בלתי מתפשר מפקח על תהליך העריכה הספרותית, תורם לה ומעשיר אותה מתוך תפיסה יצירתית ושיווקית הוליסטית.

המטרה: לעזור לספר שלך להיות הכי מקורי, יצירתי וחווייתי שהוא יכול להיות. הניהול האומנותי, כמקובל בכל מוסד תרבותי בעולם, מבטיח לך הצלחה אומנותית ומקדם את ההצלחה המסחרית.