האוצר בידיך! יש. אפילו הללויה

האוצר בידיך! יש. אפילו הללויה

1. נפלא שקנית את האוצר.
זה מאוד מרגש אותי, באמת, וממש לא מובן מאליו. עכשיו חובה לבדוק את האימייל שלך (בכל תיבות הדואר, ספאם, קידומי מכירות, עדכונים, פורומים, או אפילו "כלל הדואר" רחמנא ליצלן) כדי להשלים את ההרשמה.

חשוב: ההרשמה אינה אוטומטית, ואני צריך ליצור לך שם משתמש וסיסמה באופן ידני. לא תמיד אני מצליח להגיע לזה מייד, ולכן זה יכול לקחת מספר שעות. אנא, סבלנות 🙂

2. כדי להגיע אל האוצר יש ללחוץ על הלינק הזה. 

לתשומת ליבך: ייתכן ולאחר הכנסת השם והסיסמה לעמוד בו אמורות להיות הדרכות, עדיין המערכת תבקש ממך שוב משתמש וסיסמה. זו תקלה מוזרה ומעצבנת, אבל קל לתקן אותה: פשוט צריך לעשות REFRESH לעמוד (כלומר לרענן אותו, להעלות מחדש) וזה יסתדר.

3. אם מגיעה לך פגישת עורך איתי, יש לתאם אותה בטלפון 054-9410071.

כניסה לשיעורי הכתיבה החיים:

השיעורים מתקיימים בימי שלישי, בשעה 21:00. כדי להיכנס אליהם יש להוריד את תוכנת ZOOM – זו תוכנת ועידת וידאו ברמה מאוד גבוהה, שפועלת גם מהמחשב וגם מהסלולרי. צריך שלמחשב יהיה כמובן מיקרופון / מצלמה (יש לכל הניידים) כדי שאפשר יהיה גם לדבר ולא רק לשמוע. 

1 – כדי להיכנס אל השיעור (וגם כדי להוריד את התוכנה), יש ללחוץ על הלינק הבא: https://zoom.us/j/187597451

2 – במהלך ההתחברות התוכנה תבקש את ה- meeting ID.
פשוט צריך להקליד: 451 597 187

3 – כדאי מאוד לעשות ניסוי כלים לפני שמתחילים בשיעור. אני בעיקרון נמצא אונליין בתוכנה החל מ- 20:30, אבל עדיף כמה ימים קודם. היום יהיה נהדר.

4 – מומלץ להיכנס לקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו!  
היא נמצאת כאן:

https://www.facebook.com/groups/writeclubfine/

זו קבוצה סודית, כך שיכול להיות שאי אפשר יהיה למצוא אותה, אפילו. אני אצטרך להזמין אותך אליה אישית, תוך שימוש באימייל איתו נרשמת לפייסבוק. בקבוצה יש גם את השיעורים של השבועיים האחרונים. חשוב להצטרף אליה – כל ההודעות המיוחדות נמצאות שם!

אז… פשוט אבקש ממך לשלוח לי אימייל (home@lironfine.com) ובו בקשה להצטרפות, עם כתובת המייל איתה נרשמת לפייסבוק.

התחברות לוואטסאפ ההודעות המיוחדות של האוצר

קיימת קבוצת וואטסאפ "שקטה", בה אני מעביר הודעות מיוחדות – אם יש – לגבי שינויים בזמני השיעורים השבועיים. להצטרפות – קליק כאן: https://chat.whatsapp.com/JGktQEfrvnELOEol2DVSrM