הדרכות כתיבה יוצרת

הדרכות כתיבה יוצרת

הדרכות כתיבה יוצרת – גישה מיידית לאוצר ההדרכות של לירון פיין

מעל שישים הדרכות כתיבה יוצרת מקצועיות וברורות שיהפכו את הכתיבה שלך ליותר מרגשת, יותר סוחפת ויותר מדברת ללבבות הקוראים שלך. זמינות עכשיו לצפייה מיידית בווידאו.

נושאי ההדרכות:


בונוסים מיוחדים למצטרפים עכשיו

בונוס #1: כניסה שנתית חינם למועדון כתב LIVE

 1872 ש"ח במתנה

במועדון כתב LIVE אפשר להשתתף בשיעורי כתיבה חיים, שחלקם חוזר על הנושאים שבתיבת האוצר – וחלקם חדשים. אפשר לשאול שאלות, להשתתף בתרגילים, לקבל עריכה חיה על הטקסט שלך ולהיות חלק מקבוצת כתיבה תוססת ודינמית. 1872 ש"ח מתנה עבורך.

בונוס #2: מפגש עורך איתי

600 ש"ח במתנה

ניהלתי כבר מפגשים רבים כאלה בעבר, ואני מנהל אותם מדי שבוע. שולחים לי טקסט, אני מעיין, ובפגישה אני מסביר מה, לדעתי, צריך לעשות איתו ואיך להתקדם. ההערות מתקבלות ברמת הסיפור וברמת הסגנון. המפגשים נערכים במודיעין, וניתן גם בוועידת וידאו. 600 ש"ח מתנה עבורך.

בונוס #3: מיני-קורס אמזון 2018

2,997 ש"ח במתנה  

איך נכנסים לאמזון היום? מה צריך לדעת כדי להעלות לשם ספרים באנגלית? איך משתמשים בה כבית דפוס כדי להדפיס ספרים בעברית?  ואולי הכי חשוב, איך מקדמים לבד את הספר שלך, בלי להיות תלויים באף אחד? אם יש לך כיום ספר באמזון, או שזה בתכניות שלך – מדובר בקורס חובה.  2,997 ש"ח מתנה עבורך.

סך כל הבונוסים והמתנות שמחכים לך
בתיבת האוצר: 5469 ש"ח במתנה

לבחירתך, שני מסלולים לגישה מיידית לאוצר:  

תשלום אחד: 1997 ש"ח (קליק כאן)

12 תשלומים של 197 ש"ח (קליק כאן)

 

  • קנייה בטוחה: יש לך 14 יום לפתוח את האוצר, לראות את השיעורים, ולהתנסות. אם לא יתאים לך – אפשר לבטל ולקבל החזר מלא ומיידי.